При Куп ‘янському НВК№2 існує дошкільний заклад .
До його складу входить 4 різновікові групи :

Група№4-ранній вік(3 роки)
Група №3 –молодший вік (4 роки)
Група №2-Старший вік ( 6-7 роки)
Група №1 – молодший вік ( 5 роки)

/Files/images/2.jpg/Files/images/сад.jpg/Files/images/3.jpg/Files/photogallery/9.jpg Його колектив сміливий, творчий, ерудований, креативний, мислячий, вміє вишукувати оригінальні ідеї, впевнени й в своїх силах, завжди опирається на принцип : « Від творчого педагога - до творчої дитини». В нашому садочку можна усе: дружити, мріяти, сміятися, любити, фантазувати, помилятися Малят завжди супроводжує казка, фантазія. гра. Усі види діяльності цікаві і змістовні.

Кожна група має назву і свій стиль оформлення. Вихователі під літньо-оздоровчого періоду творчо підготували групи до навчального року.
Вихователь раннього віку Коваль Лілія Віталіївна – молодий спеціаліст ,який прийшла до нас недавно. Вона повна сил та ентузіазму. Група має назву «Веселка» Оформлення в групі –яскраве та сонячне. Ця група особлива тим ,що саме в цьомуВіку закладається характер, та розвиток дитини. Маля самостійно від матусі починає свої кроки в самостійне дошкільне дитинство.Група №3 під назвою « Мандрівники» Діти цієї групи пізнають навколишній світ .Оформлення кожного куточка має свій пізнавальний напрямок .Творчий підхід вихователя до оформлення групи-дає дітям веселий настрій, чудовий розвиток . Вихователь – Ярмак Марина Володимирівна з великим натхненням оформляла свою групу.В групі №1 з дітьми працює НіколенкоС.В.- вихователь з великим стажем роботиНедарма ця група має назву « Капітошка» ,бо в цій групі діти .як маленькі краплинки ,завжди веселі, жваві та талона виті.ця група бере активну участь в усіх заходах дитячого садка та школи Оформлення групи в казковому стилі .Діти можуть зустрітися з різними героями казок.Діти старшої групи ходять до групи №2.
Вихователь – ДубоваО.М. Група має назву« Веселунчики» Основним завданням цієї групи є підготовка до школи. Група оформлена в морській тематиці .Опинившись в цій групі ,кожен почиває себе ніби потрапив до підводного царства Діти з великим задоволенням ходять до цієї групи. Підмінним вихователем є Привалова О .В . Вона допомогає всім вихователям творчо підходити до своєї роботи.

Музичні заняття цікаві та змістовні бо їх веде наш музичний керівник – Кульшова Н.Ф.
А щоб наші діти були дужими .інструктор по фізкультурі Курмаз Л.І проводить з ними фізичні врави. Взагалі життя в дитячому садку це спільний творчий процес . І ми ,що наші вихованці стануть духовно багатими , та щасливими дітьми.

Кiлькiсть переглядiв: 150

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.