Різдвяний тиждень

/Files/photogallery/824/P1010432.JPGОдним із провідних завдань сучасної педагогіки є розвиток дитячої творчості ,що відображено в основних документах в « Законі України про дошкільну освіту» та в « Національній доктрині розвитку освіти України»

Наш заклад намагається зберегти практичний та теоретичний досвід дитини, надати їй можливості самовизначитися ,здійснювати самостійний вибір ,приймати рішення , надавати яскравих вражень від своєї творчості. Найбільше яскраво і різноманітно виявляють свій творчий потенціал у театралізованих дійствах. Великий вплив на дитину театралізованих ігор звичайний і різноманітний. Він розвиває психічні процеси, є лікувальною терапією психіки дитини, підґрунтям для діагностування інтелекту та психічного здоров’я дитини, сприяє на розвиток мовлення та є школою інтелектуального розвитку.

Спочатку це було,як захоплення. Діти виконували невеликі сценки ігрові етюди, ігри імпровізації . Ми радо підтримували перший творчий прояв малечі . Дітям завжди хочеться , щоб їх оцінили,сказали ,що особливо вдалося , а над чим ще треба попрацювати. І наш колектив зрозумів в якому напрямку потрібно працювати. Були складені тематичні тижні: « Майстерня актора»; «Зустрічі з казковими героями»; « Вертепівські ігри» « Різдвяна неділя»/Files/photogallery/824/P1010464.JPG

Хочеться розповісти про Різдвяну неділю, яку проводять у нашому дошкільному підрозділу. Творчою групою був розроблений план заходів . В цей тиждень було запропоновано провести не тільки тематичні заняття з вивчення українських традицій, бесіди та вивчення різдвяних пісень ,колядок та щедрівок , а й для заохочення художніх проявів проводити цікаві виставки та конкурси. Це гарний стимул , щоб дитина продовжувала творити далі. Були проведені такі конкурси поробок :« Народна іграшка», « Подарунок Діду Морозу»; « Ялинка своїми руками». Ці поробки супроводжувалися виставками малюнків : « Новорічні забави» ; « Зимові вернесажи», а також були проведені Майстри класи для батьків та вихователів:« Ялинкові прикраси »; «Подарунок дітям під ялинку»; майстер клас з виготовлення ангелів « Щастя, радість ,доброта».

А якими цікавими відбувалися конкури з участю дітей : « Краща новорічна зачіска»; « Бал маскарад»; «Карнавальний капелюшок». Однією із традицій нашого підрозділу є обов’язкове вибирання незалежними експертами та самими дітьми «Дитину року» ,проводиться конкурс на кращу колядувальну групу нашого підрозділу .

Діти радуючись надівають маски, перетворюються в різні персонажи та відправляються колядувати по дошкільному підрозділу , а також ходять колядувати і до школи . Під час колядування відбуваються цікаві дійства з веселими мелодійними піснями ,запальними таночками ,жартівливими сценками . Треба відмітити ,що батьки активно беруть участь у підготовці і проведенні різдвяної неділі, придумують і шиють костюми ,допомагають в виготовленні атрибутів , приймають участь в різних заходах. Гордістю сяють очі батьків , коли вони дивляться на те , як розкривається талант їх дітей. І це найкраща оцінка для нас педагогів.

Ми з гордістю можемо сказати , що наша різдвяна неділя вдалася , ми як ті чарівники , які можуть розфарбувати світ дитинства , в яскраві позитивні кольори . Дітям ( та й нам дорослим) ця неділя надала великий творчий потенціал , реалізувала наші плани та задуми це дало нам натхнення на інші творчі задуми. І як підсумок нашої роботи - ми пропонуємо вам побувати на нашому Різдвяному Ярмарку, де ви зможете відчути смак давніх традицій та тепло Різдвяних свят. Ви зможете разом з дітьми побачити український посуд, сувеніри , зроблені руками та щирою душею , ці речі створили спеціально на Різдвяний Ярмарок . /Files/photogallery/824/P1010439.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 113

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.